נובו תכנון וניהול פרויקטים מספקת עבודות חשמל מקצועיות שנחוצות בתהליך הבנייה ו/או השיפוץ.

לרוב נקלעים לבעיות במהלך הבנייה והשיפוץ שנוצרות בגלל בעיות של תשתית החשמל שתלויות בתכניות המבנים שמשתנה ממבנה אחד והשני.  לכן נובו תכנון וניהול פרויקטים דואגת עבורכם לעבודות חשמל איכותיות ומקצועיות מכל הסוגים, ובכל זמן.

נובו מודעת מהחשיבות של עבודות חשמל איכותיות למען מהלך חיים תקין. עבודות אלו עלולות להיות מורכבות מאד, ולכן יש לבצע אותן על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי. לכן נובו מגייסת צוותים של מומחים ומהנדסים שייעשו את העבודה בצורה המושלמת.

לנובו יש את היכולת והניסיון למצוא את הפתרונות הנחוצים ע"מ שהחשמל של כל מבנה יעבוד בצורה תקינה ובסטנדרטים של התקן הישראלי. לנובו ידע רחב במערכות החשמל של מבנים עסקיים, ממשלתיים ומוסדיים.

עבודות החשמל שנובו מבצעת מתמקדת בשני תחומים: התחום הראשון הן עבודות החשמל בזמן הבנייה שלרוב כרוכות בהקמה של תשתיות חשמל, במקביל לתשתיות הבנייה האחרות, על מנת שלמבנה המוגמר תהיה מערכת חשמלית שלמה ותקינה. התחום השני הן עבודות חשמל בזמן שיפוץ בדירה או בבית, במרבית המקרים משלבים בשיפוץ גם שינויים שונים במערכת החשמל, שיפורים חשובים ועוד. לעיתים מוסיפים נקודות חשמל או משנים מיקום של נקודות חשמל בבית, מוסיפים “פאזה” ללוח החשמל, מחליפים או מתקנים את לוח החשמל, כן הלאה.

נובו ותעשה את מיטב יכולותיה למצוא פתרונות מתקדמים לפתור כל בעיה שהיא ע"מ לאפשר מימוש תכנית השיפוצים ו/או הבינוי בצורה הבטיחותית והרצויה.

הוספת פאזה

שינוי ו/או החלפת חיבורים לתאורה – ומכשירים חשמליים אחרים

שינוי ו/או החלפת נקודת חשמל

עבודות החשמל תתבצע אחרי בדיקה מקפידה של מערכות החשמל של כל מבנה ומבנה.

איתור ותיקון של תקלות במערכת החשמל