נובו תכנון וניהול פרויקטים מבצעת כל עבודות האינסטלציה הנחוצות במהלך הבנייה ו/או השיפוץ.

לנובו ניסיון של הרבה שנים בשיקום תשתיות המים, הרכבת מחברים וצינורות, כלים סניטרים למיניהם וברזים, איתור נזילות סמויות ומקור רטיבות לביצוע איטום ועוד.

נובו מבצעת עבודות האינסטלציה הן בבניינים רבי קומות והן במבנים פרטיים וגם בעבודות שיפוץ למיניהם. במסגרות השיפוצים בד"כ נדרשת החלפת כלים סניטרים ומתקנים שהתקלקלו או ישנים לכן נובו מספקת מגוון עבודות התקנה התחום האינסטלציה כגון: התקנת אסלות, כיורים, מקלחונים, ברזים, חיבורים למכונות כביסה, מזגנים, מדיח כלים, דוד חימום/שמש, והתקנת מערכות הסקה, החלפת סיפונים, רשתות ניקוז, מכסי ניקוז, ברזים, אטמים, גפי חימום, וכו'.

לנובו חשוב לעבוד לפי תכניות הבניינים ולפי דרישות הלקוח תוך כדי השימוש במוצרים האיכותיים ביותר.

מבין עבודות האינסטלציה נובו מבצעת פתיחת סתימות, איתור נזילות במערכת אספקת המים כגון נזילות בברזים ובצינורות, ואיתור נזילות במערכות הניקוז.

בגלל שעבודות האינסטלציה עלולות להיות מסובכות, נובו מגייסת צוות של מקצוענים ומנוסים שאפשר לסמוך עליהם ולקבל את עצותיהם ולבטוח בעבודתם.

נובו מציעה שירותים של עבודות נלוות לעבודות האינסטלציה, אחרי סיום פתרון הבעיות ו/או ההתקנות, כגון להשיב את הריצוף/החיפוי שפורק למצבו הקודם, לטייח ולתקן ולהחליק את האזורים שבהם נקדחו חורים אם זה בתקרה או בקירות, וכמובן לפנות חומרי פסולת ציוד בצורה מסודרת ובסוף לבצע ניקיון של סביבת העבודה.

הרכבת ארונות אמבטיה ואיטומן

הרכבת ניקוז וצינורות לכיורים ולכלים סניטרים

תיקון נזילות בכלים סניטרים וברזים – חיזוק מחברים ו/או החלפה

איתור נזילות סמויות וצינורות שבורות ותיקונם.