"ברצוני להודות לכם על ביצוע פרויקט בניית המדרגות והמרפסות בבתינו. השרות והמקצועיות שאותם הפגנתם ראויים להערכה. חשוב לי לציין את היחס האישי והאנושי שנתתם לאורך כל זמן ביצוע הפרויקט. אני ממליץ בחום עליכם.

בברכה,
רן פישר"

רני פישר
כפר סבא

"אשמח להמליץ על חברת נובו. חמאדה ביצע עבורנו עבודות שיפוץ בבית ובחצר, כולל שבירת קיר, עבודות גבס, ריצוף, בניית גדר ועוד.

חמאדה והצוות שלו עבדו במסירות ומקצועיות. למרות שכל הזמן שינינו והוספנו עבודות ופרויקטים – חמאדה קיבל את הכל בגמישות ובסבלנות וביצע את כל העבודה על הצד הטוב ביותר.

איש מקצוע ישר והגון ואמין. מילה שלו זו מילה. מומלץ בחום."

הדס אדלר, רעננה

הדס אדלר
רעננה

"ברצוני להודות לחברת נובו ולכל הצוות החרוץ המקצועי והנחמד שלה על העבודה הטובה והיסודית,

החזון שלנו להקים בית עסק ענקי ומיוחד במינו סוף סוף התגשם ואני עומד בו בגאווה,

לולא ההתייעצות והסבלנות שקיבלנו ממכם, התכנון והניהול המדויק, והיחס האנושי והשירות האדיב לא היינו מגיעים לנקודה הזו שבו אני מנהל את העסק של חלומותיי.

חשוב לנו לציין, שלאורך כל זמן ביצוע הפרויקט שלנו עד לרגעים האחרונים עמדתם בזמנים ובמטרות. לכן אני רוצה להודות לכם ואני ממליץ בחום לעבוד עם חברת נובו תכנון וניהול פרויקטים.

קדורה,

מנהל סניף אולפון התאורה, טייבה"

"نشكر لكم جهودكم الرائعة لاجل تحقيق الحلم الذي طالما خططنا له لعدة سنين, بمساعدتكم جعلتم حلمنا ممكنا وبمساعدة تفهمكم واستماعكم لميولنا وافكارنا استطعتم تحقيق خيالنا على أرض الواقع.
بدأتم معنا مشوارنا المضيء منذ أن كان البناء مجرد هيكلا
والان يقف المبنى شامخا ومضيئا بافخم التصاميم واجمل واحدث الطلات
لا يسعني الا ان اكرر شكري وتقديري واوصي الجميع بالاستفادة من خدماتكم الممتازه والمخلصة للزبائن,
ادعو لي ولكم بالتوفيق
قدورة"

אולפן התאורה
טייבה

אנחנו גרים בבית האהוב שלנו כמעט 25 שנים. יש לנו 11 נכדים.

החלטנו שהגיע הזמן לשפץ אותו ולהפוך אותו למקום יותר רחב ונוח לילדינו ונכדינו.

ישבנו עם חברה קבלנית ומעצבים מחברות שונות אבל התלבטנו מאוד.

קיבלנו מחברים טובים שלנו המלצות חמות על נובו והתרשמנו מהעבודות שלהם. אז ישבנו עם חמאדה והתארגנו ותכננו את הכול. הכול היה ברור ומסודר ולכל שאלה והתלבטות היה היצע ותשובה טובה. ובנוסף מחירים הכי טובים שקיבלנו.

חמאדה ליווה אותנו למשך כול התהליך של השיפוץ מההריסה ועד לפרטים הכי קטנים בסוף והיה מסודר ורגוע ונחמד. הקשיב לנו אם היה צריך תיקונים פה ושם או אם רצינו להוסיף משהו או לשנות.

אחרי חודשיים וחצי קיבלנו דירה נהדרת!

לסיכום, אני ואשתי וילדים שלי ונכדים שלי מאוד מרוצים מהבית החדש שלנו ומודים מאוד לנובו על הייעוץ המיומנות והתכנון המסודר בעבודה. יישר כוח ובהצלחה רבה.

תודב רבה,

אבו רדואן

אבו רדואן
כפר קאסם

 We wish to thank you very much for the excellent job that you did on the renovation to our home. Now our house feels as cosy as we always wanted it to be. There is now no place that we would rather be. We just have to say that the quality of the work was extraordinary as well as the patience towards our desires. The workteam listened to our exact wishes and fulfilled. Novo's team was always available to give us alternative solutions and to calm us down when we thought that things weren't turning the way we wanted! They were so patient and understanding and were willing to explain all the details in their works and walked with us step by step throughout the whole process of the renovation.

I truly and strongly recommend NOVO! You'll thank me when you decide to hire them. Thanks alot Novo.

Best Wishes

David and Helen Ralph.

Helen T. Ralph
Tel-Aviv

פרגנו לנו

נשמח מאד לקבל את הפירגון שלכם , אנו ננציח אותם בעמוד זה ..

לא להסס , דעתכם יקרה לנו מאד